KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9053121
nr 905 3121
Meta Isæus-Berlin
(f. 1963), Sverige
Blandteknik, Meta Isaeus-Berlin, Komposition, Daterad 1987, 45x57
Meta Isæus-Berlin, svensk bildkonstnär född 1963.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 20:45:38
1.500 kr
1.200 kr
1.500 kr
Meta Isæus-Berlin
Läs mer om Meta Isæus-Berlin